52-годишната Маги Сидерова взриви ефира на „На кафе“
Искрено и лично бившата миска говори за възрастта, здравето и вътрешната сила. Тя стопли сърцата на дамите, като заяви, че „най-хубавата възраст за дамите е 40+“.
„Тогава жената знае какво иска и как да го постигне. Поставя себе си на първо място и умее да се цени.Жените на 40+ са в най-осъзнатият период на живота си!
Те не трябва да се плашат от годините и възрастта! А да разберат, че възрастта не е слабост, а сила, стига да я използваш правилно“, заяви бившият модел, днес еталон на бодибилдър.
Маги Сидерова е категорична, че днес се чувства по-добре, отколкото когато е била двадесет годишна.
Манекенката призна, че преди няколко лета е премахнала щитовидната жлеза и днес изглежда в пъти по-красива от преди.
Плашели я, че след тази операция ще стане дебела и едва ли не я очаква някакъв ужас. Но това не се случило, благодарение на нейната воля, спорта и постоянството.
„Мотивацията изобщо не е достатъчна, за да се превърнеш в това, което искаш.Защото тя не е трайна. Ако искаш да имаш мечтаното тяло, просто трябва да си подредиш приоритетите, без отлагане“, категорична е Маги Сидерова.
За нея най-ценното време си остава, когато е насаме със себе си. Тогава се чувства самодостатъчна и намира вътрешния си баланс.
Източник: Crimesbg.com