Специална награда за цялостен принос в естетичната дентална медицина беше присъдена на тазгодишното издание на седмите годишни награди Code Fashion Awards, организирани от Code Media Group.
Отличието беше връчено в навечерието на 5-тата годишнина от откриването на Impression Dent, начело с д-р Бялев и е признание за цялостната работа на екипа за развиване и утвърждаване на добрите практики и иновативни методи в естетичната дентална медицина.
Екипът на клиниката беше сред специалните гости на седмото издание на Code Fashion Awards. Официалната церемония се проведе в новата парти локация на София – Tenta, а всички наградени получиха специални персонални подаръци от Impression Dent. За 7-ма поредна година Code Fashion Awards отличават най-значимите проекти, личности, дизайнери и брандове на модната сцена в България, които се избират от публиката чрез гласуване. Специалните награди се присъждат от името на медията и отличават личности, проекти и събития без аналог у нас.