Ексклузивно! Maxi Park Hotel & SPA Велинград отвори врати след грандиозна реновация

На 17 и 18.07 комплексът бе домакин на Barberia Battle 2025. Васил Петров ще направи голямото откриване на 2 август т.г.

https://goreshto.net/goreshto/ekskluzivno-maxi-park-hotel-spa-velingrad-otvori-vrati-sled-grandiozna-renovaciya-4/168296 Goreshto.net
Ексклузивно! Maxi Park Hotel & SPA Велинград отвори врати след грандиозна реновация

На 17 и 18.07 комплексът бе домакин на Barberia Battle 2025. Васил Петров ще направи голямото откриване на 2 август т.г.

 

Лятото е в разгара си, а ексклузивните новини около Maxi Park Hotel & SPA Велинград валят като характерните за тази част от годината падащи звезди. Комплексът отваря врати след грандиозна реновация за да поднесе на своите гости още по-класни, красиви и уютни вътрешни и външни пространства, разказаха от управата.

Официалното откриване на реновирания хотел ще се състои на 2.08. 2025 г., а гост звезда ще бъде джаз легендата Васил Петров, който ще събере гостите на изискано лятно порти около басейна на хотела. До тогава обаче посетителите са добре дошли да отдъхнат сред разкош, отлична кухня и високо качество на обслужването.

Любителите на слънчеви бани сред красотата на величествената Родопа планина могат да се насладят на изцяло обновения външен басейн с джакузи, където здравословният тен върни ръка за ръка с укрепващите тялото и духа водни процедури или класически тренировки по плуване.

Гостите, избрали месеците юли и август да се насладят на луксозна почивка в Maxi Park Hotel & SPA Велинград, могат също така да се възползват всяка седмица от йога за възрастни, водна гимнастика и пешеходни турове в планината.

Помислено е и за най-малките посетители. През лятото комплексът осигурява целодневна детска анимация с професионални аниматори и много игри. Сред забавленията са кино с пуканки, йога за деца, извайване на гипсови фигурки, рисунки и апликации, измайсторяване на бижута, дискотека с пинята, рисунки на лице и разбира се - детски коктейл край басейна.

В момента тече реновация и на целия спа център, който съвсем скоро ще отвори врати с ултра модерни сауни, парна баня и цялата гама от съоръжения за здравословен релакс. Нов облик ще получи и основният ресторант. Ремонтират се и детските кътове, издадоха хора от кухнята на хотела.

Междувременно на 17 и 18 юли Maxi Park Hotel & SPA стана домакин на Barberia Battle 2025, които традиционно избират лукса на хотела за да демонстрират своето майсторство.

Източник: informiran.net

 

 

 

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.