25-годишната Галена Назърова от Казанлък е последният участник в предването „Ергенът: Любов в рая“ по БТВ. Във визитката си тя се представи като скромно момиче, което работи като стюардеса и учи за парамедик.
Реалността обаче е друга. Галка е известна в Казанлък, като „мис Фелацио“. Прозвището й дошло от факта, че почти нямало жител на града на розите от мъжки пол, който да не е минал през устните услуги на смуглата красавица.
Легендите разказват за оргия в голяма вила, където целият футболен отбор на „Розова долина“ Казанлък се е възползвал от сексуалните умения на изкусителката.

Също така Галена Назърова е известна и с дребните си, но подли схеми. Тя обичала да лъже дори най-близките си приятели за изгода. Една от нейните най-близки разказа пред www.neudobnitebg.com, че Галена си плащала за статии в информационни сайтове, за да си прави реклама.

Оказва се даже, че тя е нарушила договора си с предаването „Ергенът: Любов в рая“, за което може да носи финансови последствия. Тя е разказала на журналист, че ще влиза във формата месец преди това да се случи, което е едно от най-сериозните нарушения в правилата на предаването. Показваме ви част от кореспонденцията на Галена Назърова с различни журналисти, които са писали статии за нея.



Очаквайте подробности!!!
Източник: neudobnitebg.com