Моника Валериева отсече: Няма да раждам! Перфектно ми е така

https://goreshto.net/goreshto/monika-valerieva-otseche-nyama-da-razhdam-perfektno-mi-e-taka/199113 Goreshto.net
Моника Валериева отсече: Няма да раждам! Перфектно ми е така

Моника Валериева се умори от постоянните въпроси на фенове й кога ще се жени и ражда

 

Плеймейтката вече не се вре под прожекторите, а предпочита спокойния живот, далеч от светския блясък. Но наскоро тя не се въздържа и избухна в мрежата, заради постоянните питанки за семейното й положение.

 

 

Затова Моника Валериева сложи край на тези въпроси веднъж завинаги, като отговори в мрежата на въпросите на любопитните. Тя заяви, в прав текст ,че няма никакво намерение да се жени, нито да ражда, заради обществения натиск. Тя заяви, че това е изцяло личен избор и не смята да го подлага на всеобща дискусия.

 

 

„Никой няма право да се намесва в личното ми пространство и да ме пита дали ще се омъжвам или ще раждам деца. Това е изцяло мое решение. Ако някога пожелая да мина под венчило или да създам поколение, ще ви уведомя, но засега нямам такова намерение.

А ако някога се омъжа, мъжът ми ще плати сватбата, ако ме обича. Който иска, може да смята за внуци моите котки. Независимо дали им харесва или не, това си е тяхното решение.Същото препоръчвам да отговаряте и вие, ако ви е писнало от постоянното натякване и вмешателство в личното ви пространство“, заяви Моника Валериева.

 

 

На този етап тя обясни, че иска да пътува, да се развива, да се усъвършенства и това засега е идеологията й за живота.

 

 

Източник: Crimesbg.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.