Наталия Кобилкина заби звучен шамар на бившите си: Сега разбрах какво е истински мъж!

https://goreshto.net/goreshto/nataliya-kobilkina-zabi-zvuchen-shamar-na-bivshite-si-sega-razbrah-kakvo-e-istinski-mazh/195664 Goreshto.net
Наталия Кобилкина заби звучен шамар на бившите си: Сега разбрах какво е истински мъж!

Най-известната сексоложка у нас Наталия Кобилкина отново разби статуквото

 

Палавницата има два брака зад гърба си, като от гърка Такис Дретакис има и син. Но наскоро тя реши да открехне малко от личния си живот, като остави доста тайни и загадки след изповедта си.

 

 

Учителката по секс призна, че с новия си мъж са заедно от година и половина. Двамата се запознали във фитнеса и имали 100% припокриване на възгледи, начин на живот и интереси.

 

 

„След два брака и няколко връзки за първи път срещнах мъж, с когото ми е добре. Той е свободен, без деца. Но е психически най-стабилния мъж, спокоен, надежден и любещ,когото съм срещала. Израснал е в прекрасно семейство и носи топлина, стабилност и вътрешен мир“, не може да го нахвали Кобилкина и с това заби звучен шамар на предишните си двама съпрузи.

 

 

Тя не желае нито да го показва пред обществото, нито да афишира връзката си и той иска същото. За него казва само че е нормален мъж, който е реализиран в професията си.

 

 

Двамата споделят общи житейски ценности. Не пушат, не обичат шумните компании, хранят се здравословно, спортуват, обожават разходките в планината. Заедно посещават галерии, стари манастири и музеи.

 

 

„За първи път имам мъж до себе си, с когото правя всичко, което обичам. Не иска да ме променя, имам свобода, спокойствие,близост,прекрасна интимност и  съм на 100% себе си“, щастлива е сексоложката.

 

 

Източник: Crimesbg.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.