Сал едното фукане му остана! Благо Джизъса пак излъга Мария-Луиза с „луксозната“ почивка

https://goreshto.net/goreshto/sal-ednoto-fukane-mu-ostana-blago-dzhizasa-pak-izlaga-mariya-luiza-s-luksoznata-pochivka/193110 Goreshto.net
Сал едното фукане му остана! Благо Джизъса пак излъга Мария-Луиза с „луксозната“ почивка

„Вълкът козината си мени, нравът никога“, е казал народа в пословиците ни

 

Така и вечният плейбой Благо Джизъса, освен да сменя мацките, умира да се фука. Но с чужд масраф!

 

 

И сега нашареният ритнитопковец побърза да се похвали, че е завел актуалното си гадже Мария-Луиза на луксозна почивка в Кан. Да, ама не. Защото двамата са наистина там, но на аванта. Женкарят се съгласил да рекламира витамини, а от фирмата го наградили с тузарска ваканция за двама, като Благой не се е бръкнал и с едно евро.

 

 

Да, с тази почивка той замаза очите на поредната си мадама в живота. По навика, на който е свикнал, Благо Джизъса й кръшнал. След което Мария-Луиза дълго и тягостно започна да обяснява в мрежата колко болезнена и лъжовна е любовта, и да каканиже все в този ред на мисли.

Фейсбукарите веднага разбраха, Благой Георгиев отново е „сгазил лука“. А той отиде да изповядва греха си при свещениците.

 

 

Но след като й се примолил, а Мария-Луиза е луда по него и готова дори да му роди пето дете, понеже той има четири хлапета от три различни жени, тя кандисала. И отново го приела, до следващата изневяра. А Благо Джизъса  й се извинил „с чужда пита“, като  я завел на аванта в Кан.

 

 

„Благо е скъсал джоба отдавна, а и трябва да дава издръжка на четири хлапета. Затова не бърза да прави пето. А Мария-Луиза е такава сгодна женичка, че всякакви магарии му прощава. Ако и нея изпусне, все така ще се влачи“, коментират в нета.

 

 

Източник: Crimesbg.com     

 

 

 

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.