Дара ВТРЕЩИ: Мъжът ми крещя като луд на мен и на Саня! (още подробности)

Дара разказа подробности за сагата около Евровизия!

https://goreshto.net/shoubiznes/dara-vtreshti-mazhat-mi-kreshtya-kato-lud-na-men-i-na-sanya-oshte-podrobnosti/192386 Goreshto.net
Дара ВТРЕЩИ: Мъжът ми крещя като луд на мен и на Саня! (още подробности)

Дара разказа подробности за сагата около Евровизия!

Нашата голяма победителка и фаворитка на Европа - Дарина Йотова - Дара, още не се е осеферила от напрежението и емоциите покрай Евровизия. Вместо да я оставят да се наспи и да си почине, журналистите я емнаха по интервюта още от днес сутринта, но пък Дарето си е приказлива и разказа любопитни неща за преживяването си.

Първото, което тя заяви е, че тази награда не е нейна, а е на съпруга й Ервин Иванов, без чиято подкрепа тя реално е нямало да отиде на конкурса. "Бях се отказала тотално, нямаше да се явя. Исках да се махна и да приключа с всичко и той беше този, който буквално ме бутна да участвам. В 4 часа сутринта ми говореше и ми заяви, че той няма да се откаже и точка. А после, часове по-късно, когато със Саня Амутлиева обсъждахме оттеглянето ми, той се разкрещя като луд и на двете ни. Накара ни да се стреснем", смее се Дара.

Тя каза и че нито в един момент не се е приемала на сериозно и не се е изживявала като победител и прочие. Просто целяла да се забавлява на максимум, да даде всичко от себе си и да не изглежда като посредствена изпълнителка. Другото дошло само.

"Вече още повече вярвам, че никой не е "малък", никой не е незначителен, ако иска и се стреми към нещо. Аз не съм нищо повече от всеки един човек в тази страна, затова бъдете сигурни, че можете да постигнете мечтите си", усмихна се Дара.

Източник: Crimesbg.com

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.