Азис омъжи сестра си Матилда. Да, въпреки че отдавна се говореше, че чаровницата е семейна и че има дете, певецът обяви сватбата й едва днес. Костинбродския славей показа снимки с любимата си сестричка, честити й прясната сватба и й пожела да е все така красива и щастлива. А ако им се роди син, да го кръстят на него.
„Матилда е моята красива и страшно мила сестра, която обожавам. Зет ми е българче. Става момчето. Да им пожелаем здраве и много хубави дни занапред, а ако си родят едно момченце, да го кръстят Азисчо“, смее се певецът.
За учудване на всички обаче, той пусна снимки само на булката Матилда, но не и на съпруга й, което породи слухове, че със зетят явно не се „кльопат“ особено. Азис и Матилда имат и по-малък брат Раян, но него пък изобщо не сме го виждали, защото винаги е стоял далеч от камерите.
Азис винаги е признавал, че Матилда може да пее страшно добре и има красив глас, но била възпитана от техните да е мила, добра и скромна домакиня, затова избрала по-кроткия и затворен начин на живот, пред сцената.
„Тя една чаша с вода няма да си поиска, никога не би бръкнала в хладилника, за да си вземе нещо. Душица и половина е това момиче, не е като мен – хайлязин“, смее се Азис.
Източник: Crimesbg.com