Калин Врачански: Има толкова настойчиви жени, че си казваш „ужас“ и си плюеш на петите! (още подробности)

Калин Врачански не харесва наглите жени, които сами налитат на мъжете!

https://goreshto.net/shoubiznes/kalin-vrachanski-ima-tolkova-nastoychivi-zheni-che-si-kazvash-uzhas-i-si-plyuesh-na-petite-oshte-podrobnosti/195394 Goreshto.net
Калин Врачански: Има толкова настойчиви жени, че си казваш „ужас“ и си плюеш на петите! (още подробности)

Калин Врачански не харесва наглите жени, които сами налитат на мъжете!

Калин Врачански винаги е отказвал да се приема като секссимвол, което му тръгна от сериала „Стъклен дом“. И той като колегата си и приятел Асен Блатечки получава фобия от това определение и така е и до днес – нищо, че сега играе главната роля в постановката „Дами канят“. Неин режисьор е именно Блатечки, а Калин уверява, че по никакъв начин не опитва да имитира великия Стефан Данаилов, защото това ще е едновременно невъзможно и жалко.

Покрай спектакъла Врачански заговори за отношенията между мъжете и жените днес и за тоталната промяна в ценностите, разбиранията и прочие. Според него жените така масово и толкова крещящо са се еманципирали, че са напът да изземат почти всички функции на мъжете, а после реват, че последните се били „изпедерастили“.

„Като гледам как вървят нещата, не е далеч денят, когато жените ще ни предлагат брак на нас мъжете и то паднали на коляно – потрес!“, смее се Калин Врачански.

Той е твърдо за равноправието в отношенията, но и за това всеки да цени собствения си пол и да не се опитва да се вписва в другия. „Има толкова нахъсани, толкова настоятелни жени, които не само се предлагат сами, но и не приемат отказ. Срещал съм такива и съм се справял, но винаги си казваш „ужас“ и си плюеш на петите“, разказва Врачански.

Източник: Crimesbg.com

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.