Никой не може да накара Глория да се съблече

Глория твърдо е решила да отстоява моралните си ценности докрай. Тя не смята,че има цена, която да я убеди да свали дрехите си.
Примата на фолка Глория е сред малкото певици в жанра, които все още не са лъсвали по без дрехи от страниците на мъжките списания.
Тя осъзнава, че в нейния бизнес няма място за монахини и че хората на изкуството трябва да са по-различни и винаги да търсят провокативното.
Тя държи да отбележи, че не се притеснява от нищо, но до този момент не се е съблякла за нито едно списание, защото не иска, и защото е убедена, че сексапилът може да се покаже по съвсем друг начин. За пример тя дава сексапилните танцувални изпълнения на Дженифър Лопес и Бионсе.
“Да не би да са се съблекли някъде, но са №1.”, каза Глория. Тя е на сцената от 1994-та година и досега много рядко си е позволявала, дори да се покаже по фриволно облекло.