ОКОНЧАТЕЛНО!! Ето я присъдата на учителя Христо Кирев, правил секс с 13-годишната Мая! (още подробности)

Христо Кирев получи присъдата си днес, на Хелоуин!

https://goreshto.net/shoubiznes/okonchatelno-eto-ya-prisadata-na-uchitelya-hristo-kirev-pravil-seks-s-13-godishnata-maya-oshte-podrobnosti/176292 Goreshto.net
ОКОНЧАТЕЛНО!! Ето я присъдата на учителя Христо Кирев, правил секс с 13-годишната Мая! (още подробности)

Христо Кирев получи присъдата си днес, на Хелоуин!

Парадоксално или не, но днес, навръх Хелоуин, палавият учител Христо Кирев бе осъден от районния съд в столицата затова, че е правил секс със своята непълнолетна ученичка Мая.

Както вече стана ясно, Мая е само на 13 години и това, което е правил с нея Кирев, е престъпление - без значение дали тя е била съгласна, или не. Разбира се, доброволното участие на Мая в акта, намали наказанието на физкултурника и бивш футболист, който получи условна присъда от 2 години и 8 месеца, за пет години изпитателен срок.

Ясно е, че Христо надали ще успее някога пак да си намери работа като учител, но поне няма да лежи в затвора - освен ако не наруши изпитателния си срок, разбира се...

Припомняме, че той и Мая са отишли на хостел в Студентски град, където са изконсумирали чувствата си, напълно подобаващо и както си му е редът - само че не за непълнолетни, а за зрели хора.

Христо се призна за виновен, а Мая още преди плачеше и настояваше пред органите на реда и пред семейството си, че тя е влюбена в Кирев и е направила всичко, защото го е искала.

"Момичето може да говори всичко, но той е зрелият мъж, който трябва да взима решенията. Че тя и да забременее от него може да поиска. И какво - ще я оплоди ли?!", коментират в нета.

Източник: Crimesbg.com

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.