Синът на Софи Маринова - Лоренцо, рядко може да бъде видян да изригне в социалните мрежи, или да дискутира каквито и да било въпроси твърде ожесточено... Този път обаче го направи, а обект на гнева му е така нареченият инфлуенсър Стоян Колев.
Въпросният беше задържан преди дни, след като бе заловен да шофира опасно и в почти неадекватно състояние по автомагистрала "Тракия". Тестът му отчете употреба на кокаин, а той беше задържан. От вчера обаче Колев е на свобода, а хората в мрежите не спират да пишат за него.

Това накара Лоренцо да избеснее и да помоли всички да престанат да правят "реклама" на въпросния, защото отлично знаем, че и лошият пиар, пак е пиар...
"Спрете да се интересувате от тази отрепка, защото той е точно това - едно леке, което не струва нищо. Но ако постоянно говорите и пишете за него, много ясно, че ще се вземе за нещо особено. А не е. Този не е добре, той е за психиатрия. Мозъкът му не работи нормално, това е едно човекоподобно, за което сега мало и голямо се изрежда да пише и да му прави евала. Луди ли сте?! Това ли са хората, от които трябва да се интересуваме?!", възмутен е синът на Софка.
Явно той се познава лично със Стоян Колев и отношенията им не са розови, но и да не забравяме, че самият Лоренцо неведнъж е бил "гост" на полицейския арест за неподобаващо поведение. Да се надяваме, че си е научил урока.
Източник: Crimesbg.com