ПОБЕСНЯ!! Лоренцо на Софка изригна: Спрете да "рекламирате" тази отрепка! (СНИМКИ)

Лоренцо на Софи Маринова изригна бесен в мрежата!

https://goreshto.net/shoubiznes/pobesnya-lorenco-na-sofka-izrigna-sprete-da-reklamirate-tazi-otrepka-snimki/195461 Goreshto.net
ПОБЕСНЯ!! Лоренцо на Софка изригна: Спрете да "рекламирате" тази отрепка! (СНИМКИ)

Лоренцо на Софи Маринова изригна бесен в мрежата!

Синът на Софи Маринова - Лоренцо, рядко може да бъде видян да изригне в социалните мрежи, или да дискутира каквито и да било въпроси твърде ожесточено... Този път обаче го направи, а обект на гнева му е така нареченият инфлуенсър Стоян Колев.

Въпросният беше задържан преди дни, след като бе заловен да шофира опасно и в почти неадекватно състояние по автомагистрала "Тракия". Тестът му отчете употреба на кокаин, а той беше задържан. От вчера обаче Колев е на свобода, а хората в мрежите не спират да пишат за него.

Това накара Лоренцо да избеснее и да помоли всички да престанат да правят "реклама" на въпросния, защото отлично знаем, че и лошият пиар, пак е пиар...

"Спрете да се интересувате от тази отрепка, защото той е точно това - едно леке, което не струва нищо. Но ако постоянно говорите и пишете за него, много ясно, че ще се вземе за нещо особено. А не е. Този не е добре, той е за психиатрия. Мозъкът му не работи нормално, това е едно човекоподобно, за което сега мало и голямо се изрежда да пише и да му прави евала. Луди ли сте?! Това ли са хората, от които трябва да се интересуваме?!", възмутен е синът на Софка.

Явно той се познава лично със Стоян Колев и отношенията им не са розови, но и да не забравяме, че самият Лоренцо неведнъж е бил "гост" на полицейския арест за неподобаващо поведение. Да се надяваме, че си е научил урока.

Източник: Crimesbg.com

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.