След месеци раздяла: Мъжът на Анита Стемпер се върна при нея! (бившата на Рачков го убеди, че не е ескорт – ВИЖ ТУК)

Анита Стемпер щастлива, че успя да си върне мъжа!

https://goreshto.net/shoubiznes/sled-meseci-razdyala-mazhat-na-anita-stemper-se-varna-pri-neya-bivshata-na-rachkov-go-ubedi-che-ne-e-eskort-vizh-tuk/164459 Goreshto.net
След месеци раздяла: Мъжът на Анита Стемпер се върна при нея! (бившата на Рачков го убеди, че не е ескорт – ВИЖ ТУК)

Анита Стемпер щастлива, че успя да си върне мъжа!

Анита Стемпер, която повечето знаят като Анита Димитрова или бившата на Димитър Рачков, беше разделена официално със съпруга си Ник Стемпер и то дълги месеци. Знаем, че двамата се впуснаха във връзка и се венчаха след има-няма три месеца от запознанството им.

После обаче Анита пусна няколко щастливи техни моменти в мрежата и рязко спря като дори затри много от фотосите. Разбра се, че явно бракът е бил прибързан и Ник я е напуснал. Припомняме, че и без друго двамата не живееха заедно, тъй като Димитрова нямаше виза за Щатите, не й даваха.

Причината, поради която й бе отказана виза, не е ясна, но мнозина обясняваха, че е заради скандалното минало на Анита, която се подвизавала уж като брокер, но реално била скъпо платена компаньонка.

Дали това е така, или не, няма как да сме сигурни, но близки до обкръжението й разказваха, че именно скандалната й слава е отблъснала Ник Стемпер, който не искал за съпруга просто една държанка.

Днес обаче той изненадващо отново е с Анита като пристигна в България, а радостната му съпруга публикува снимка заедно с него и малкия си брат. Очевидно тя е успяла да убеди американеца, че не е леката жена, която я изкарват и че не може да живее без него. А дали скоро ще получи и виза, за да заживее зад океана, ще видим тепърва.

Източник: Crimesbg.com

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.