От връзката на Мартина Огнянова и Слави Трифонов минаха много, ама наистина много години. Толкова, че в момента тя е майка на четири деца от любимия си Коко Колев, отдавна не живее в столицата и... се е посветила на шаманството.
Да, бившата танцьорка от балет Магаданс е станала шаманист и дори е омъжена за Коко по правилата на шаманите. Двамата нямат граждански брак у нас и не смятат да сключват такъв, защото са убедени, че душите им са свързани чрез по-висши сили.
Това призна самата Мартина преди дни в ефира на националната телевизия, а това, което учуди всички бе, че отдели време да говори и за Слави Трифонов. Знаем, че двамата не се разделиха по най-добрия начин, а и Дългия ненавижда да бъде зарязван, особено от жена... но Огнянова май е напът да го омилостиви.
Пред хилядите зрители, танцьорката заяви, че Слави е изключителен човек, както в професионален, така и в личен план. Тя призна, че винаги ще му е благодарна за времето с него и каза, че Дългия успява да извади най-доброто от хората, помага им и има благородно сърце.
"Слави не е лошият и сприхав човек, когото сте свикнали да виждате на екран. С хората около себе си той е чудесен", заяви Мартина Огнянова.
Източник: Crimesbg.com